sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Artforum

Artforum vlastne pôvodne nemalo byť kníhkupectvo. Chceli sme sa iba slobodne – a verejne – venovať tomu, čo sme dovtedy – teda pred revolúciou v roku 1989 - robili za zavretými dverami našich bytov. Chceli sme čítať, počúvať a debatovať, chceli sme organizovať koncerty a výstavy, vydávať a predávať platne a knihy. A presne tak je tomu už 30 rokov.

V našom kníhkupectve stále nepredávame všetky dostupné knihy, ale len výber tých najlepších. Hľadáme knihy, ktoré naozaj stoja za prečítanie a neodporúčame vám ich po dohode s vydavateľmi, ani distribútormi, ale na základe výberu našich skúsených kníhkupcov. Nájdete u nás aj knihy od malých slovenských a českých vydavateľov, novodobé samizdaty, knihy menšinových žánrov, či knihy v v cudzích jazykoch. Ak potrebujete pomôcť s výberom, radi vám poradíme a o knihách sa s vami porozprávame.

Snažíme sa angažovať v našom okolí, komunikovať so susedmi, triedime odpad, zapájame sa do organizácie lokálnych festivalov či trhov a od úplného začiatku až po dnes nás s našimi zákazníkmi a priateľmi spája jedna vec – dobrodružstvo myslenia.

i'm an image title
i'm an image title