sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Bigwood

Poďte si vytvoriť obraz o mne a našej značke. Ja, Andrej, tvorím šperky, doplnky, USB kľúče a trsátka z dreva a rôznych hodinových súčiastok. Nielen to. Teraz si špeciálne môžete prezrieť moju sériu obrazov. Za každým jedným kúskom stojím ja a moja predstavivosť. Na trhoch so mnou predáva moja priateľka Anička, ktorá sa stará o web, prihlášky, sociálne siete a o moju pohodu. Šperky nie sú len predmetom, sú umeleckým vyjadrením. Každý jeden kus je originál a neobsahuje polyuretánovú živicu a podobné škodlivé látky, dnes tak veľmi populárne, na tom si zakladám. Vlastnosti dreva zachovávam a zvýrazňujem. Na povrchovú úpravu používam len prírodné produkty, ako jojóbový olej, smrekový olej, včelí vosk, šelak.
Drevo, ktoré používam nekupujem klasickým spôsobom. Snažím sa využívať kúsky, ktoré by boli spálené alebo by skončili v štiepke. A preto musím veľa hľadať , ale pomáha mi, že žijem s mojím remeslom. Fascinujú ma veci, ktoré ľudia dokážu vyhodiť a pri tom sú vhodné na ďalšie použitie. Ako napríklad mechanické hodinky. Sú to prepracované malé systémy, ktoré sú už samy o sebe atraktívne. Pozri prstene.
Zhrnutie: snažím sa tvoriť čo najviac v súlade s prírodou, využívať „odpad“ , nachádzať krásu tam, kde by bola inak zabudnutá. Nezabúdam na to v celom procese tvorby , od získania materiálu až po odoslanie výrobku.

i'm an image title
i'm an image title