sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Burning Angel

Remeselnícke chili omáčky Burning Angel sú nebesky chutné a pekelne pálivé.

Pri výrobe našich omáčok používame výlučne nami pestované chili a paradajky. Kladieme veľký dôraz na to, aby sme používali len také zeleniny a ovocie, ktoré sa dajú dopestovať na Slovensku. V našich záhradách sme vytvorili špeciálne prostredie pre papričky, v ktorom sa cítia výborne a plodia bohato. Oddane sa staráme o naše rastlinky, od výsevu až po zber sme vždy prítomní. S ručným zberom zaistíme aby iba najlepšie papričky boli spracované.

Burning Angel omáčky varíme na pomalom ohni 8 až 40 hodín. Nepoužívame žiadne umelé konzervanty ani dochucovadlá. Omáčky varíme aj pre seba a pre našu rodinu – preto je pre nás veľmi dôležitá kvalita a chuť.

Naše omáčky reprezentujú mexický gourmet štýl salsy. Chute sú komplexnejšie a štipľavosť v omáčkach je harmonická. Je cítiť jedlo, korenie a príjemné pálenie chili - spoločne tak vytvárajú gurmánsky zážitok jedenia.

Burning Angel chili manufaktúra je najviac oceňovaným a svetovo uznávaným slovenským výrobcom chili omáčok. Spomedzi viac než tucet ocenení najviac sme pyšný na titul World Champion. Prijmeš výzvu a zdoláš majstra?

i'm an image title
i'm an image title