sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Chilli farma Chillihell

Sme mladá rodina z obce Veľký Kýr. Poľnohospodársku tradíciu našej rodiny sme pred niekoľkými rokmi rozšírili o pestovanie chilli papričiek, najmä extra pálivých odrôd, pochádzajúcich z Indie, Mexika či Ameriky. Keď k tomu pridáme už tradične pestované plodiny z našej záhrady (paradajky, tekvice, jablká, jahody a pod. - podľa sezóny) môžete sa tešiť na nezvyčajný gastronomický zážitok. Chilli papričky, ovocie i zeleninu pestujeme udržateľným spôsobom, bez umelých hnojív a chémie. Tak, aby raz v našom úsilí mohli pokračovať aj naše deti a aby chilli bolo naozaj liekom a nie jedom. Väčšina zo stálych návštevníkov Dobrého trhu nás už pozná a vie, že naše omáčky nie sú len nejaká pálivá voda. V každej fľaštičke či pohári sú ukryté čerstvé a na slniečku dozreté chilli papričky a kvalitná zelenina a ovocie z našej malej farmy. Jednoducho šťavnatá nádielka chuti i pálivosti.

Počas vlaňajšieho Jakubáku sme museli utekať na pohotovosť. Našťastie to nebolo nič vážne. :-) O pár mesiacov sa náš tím rozšíril o ďalšieho člena. :D Tak sme sa vrátili z pohotovosti na Jakubovo námestie a úspešne dobojovali. :-)
Dobrý trh je pre nás ako rodinná oslava. Pamätáme si na každý jeden. Na každý máme nejakú spomienku. Stretneme "starých známych" aj nové tváre, zákazníkov i spolupredajcov. Vynikajúce jedlo na poriadnej oslave nesmie chýbať, a nikdy ani nechýbalo. A napokon vždy prídeme domov s plnou taškou "darčekov", lebo aj my si tu vždy urobíme radosť a nakúpime čosi pekné pre seba i pre priateľov.

i'm an image title
i'm an image title