sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Vydavateľstvo Dajama

Vydavateľstvo Dajama je malé rodinné vydavateľstvo, ktoré už 25 rokov vydáva knihy o Slovensku, knihy o jeho kultúre, histórii, prírode a poznávaní.
Prostredníctvom kníh prinášajú čitateľom odborný a kvalitný obsah s množstvom informácií. Tieto knihy sú ideálnym darčekom pod stromček nielen pre milovníkov prírody, histórie, turistiky či cyklistiky, ale aj pre tých čo majú radi Bratislavu, fotografické knihy či staré pohľadnice. Doplnkom sú vedomostno-spoločenské hry, ktoré sú zase skvelým darčekom pre celú rodinu.

"Prostredníctvom našich kníh propagujeme Slovensko, jeho kultúru, históriu a približujeme jeho známe aj menej známe kúty. Cez spoločenské hry zase chceme našim zákazníkov ukázať krajinu v ktorej žijeme zábavným spôsobom. Deti aj dospelí sa prostredníctvom hier nielen zabavia, ale aj dozvedia množstvo nových informácií o našej krajine. Naše hry sú celé vyrobené na Slovensku, s láskou a prinášajú radosť z toho, keď vieme, a zamyslenie nad tým, koľko toho ešte nevieme…", Daniel Kollár (riaditeľ vydavateľstva).

i'm an image title
i'm an image title