sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Doktor Vinyl

Dnes sa vraj hudba len streamuje, všetko na pár stlačení , pekne pohodlne. Už sa nekupujú ani CD-čka , všetko pekne na jednom disku, jeden stream, jeden sonos, či jeden spotifaj. Kto by už kupoval LP platňu, prežitok minulého storočia... ?!

A práve tento nosič zaznamenal za posledných niekoľko rokov najväčší nárast. Prečo? Ľudia chcú držať v ruke niečo pekné, chcú niečo zbierať, chcú si môcť ovoňať či dokonca pohladiť svojho obľúbeného interpréta.

Partia DOKTOR VINYL tomu úplne prepadla, Sme skupina ľudí, ktorá si zamilovala vinyly. Jednoducho preto, že nás rokmi naučili spomaliť a sprítomniť sa. Vinyl sa nedá počúvať mimochodom, vyžaduje si pozornosť a starostlivosť. Za odmenu ti však poskytne nenapodobniteľný zvuk a naučí ťa veľa o rôznych hudobných žánroch. Privedie ťa ku koreňom modernej hudby, pretože naozaj kvalitná hudba vychádzala dlhé dekády len na vinyloch a dnes je tomu tak chvalabohu zas. Rovnako ako knihu ho môžeš ovoňať a pohladkať. Ver, že každá dekáda má svoju špecifickú vôňu.

Koniec koncov príď k nám do obchodu si to vyskúšať. Vinyly sú navyše krásne a v tom sa im nevyrovná žiadny iný nosič. Veríme, že ťa získame pre túto vášeň.

i'm an image title
i'm an image title