sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Fašírkovo

Príjemná zmena na slovenskej street food scéne. To sú klasické slovenské fašírky, ktoré sú pripravované tradičným, ale podávané netradičným, inovatívnym spôsobom.

Nájdete v nich klasické kvalitné slovenské suroviny ako rožky, vajcia, cibuľu, cesnak, horčicu a rôzne koreniny, a samozrejme kvalitné, starostlivo vyberané mäso.

Práve táto kombinácia vytvára z týchto fašírok niečo jedinečné. Receptúra na vlastných telách ladená do dokonalosti, vás presvedčí o tom, že to čo ponúkajú je presne vášmu oku a jazyku lahodiace.

V ponuke nájdete mimoriadne obľúbený fašírkový klasik – fašírky s pravou zemiakovou kašou (áno s maslom a mliekom), výborný fašírkový špíz, kde pomedzi fašírky napichali chutné rösti „od susedov” (malé zemiakové placky), ďalej si môžete pochutnať na fašírke vo “futbalke” – praclíkovej žemli a nesmieme zabudnúť ani na zapečený wrap s fašírkami a zeleninou.

Na svoje si samozrejme prídu aj tí, ktorí pred mäsom uprednostnia zeleninu alebo strukoviny a preto ako novinku v ponuke nájdete všetky jedlá aj vo VEGÁNSKEJ verzii – mäso je nahradené bielou fazuľou.

Samozrejmosťou je eco friendly obalový materiál.

i'm an image title
i'm an image title