sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Herbs by Hupka

Volám sa Veronika, aj keď vlastne takmer všetci ma volajú Hupka. Milujem bylinky vo všetkých podobách, a aj preto som Herbs by Hupka.

Herbs by Hupka je novou značkou slovenskej prírodnej kozmetiky, ktorú som začala budovať v roku 2018. Idea založiť Herbs by Hupka vzniká v čase, kedy my, moderní ľudia, začíname byť unavení z chemikálií a vraciame sa k životu pôvodnejšiemu, uvedomelejšiemu a zdravšiemu. Na túto cestu byliniek, alternatívnej medicíny, domácich plodín a ručne vyrobených výrobkov som sa vydala aj ja… Pri svojej práci sa opieram o princípy Tradičnej čínskej medicíny, ktorú považujem za úžasný systém, ktorý hľadí na človeka celostne- na jeho telo aj dušu. Okrem toho zbieram, suším, či lúhujem slovenské bylinky, pretože si myslím, že najväčšiu silu pre náš organizmus majú bylinky, ktoré vyrástli na zemi, z ktorej pochádzame a ktorá nám je prirodzená. Zaujímam sa tiež o aromaterapiu – esenciálne olejčeky značky Florihana a DoTerra boli pre mňa láskou na “prvý čuch”.

Produkty Herbs by Hupka, ktoré nájdete na mojom Eshope, sú pre Vás vyrábané ručne a s láskou v malých množstvách tak, aby k Vám dorazili čo najčerstvejšie. Sú vyrobené z prírodných masiel, BIO olejov a iných prírodných, liečivých látok. Neobsahujú umelé konzervanty , farbivá, palmový olej, či umelé, zdraviu škodlivé parfumy. Tie sú nahradené aromaterapeutickými esenciálnymi olejmi. V tých najcitlivejších produktoch nájdete esenciálne oleje značky Florihana, ktoré blahodárne pôsobia nie len na telo, ale tiež na dušu.

Herbs by Hupka miluje prírodu. Preto každý produkt nájdete v obale z tmavého skla, resp. v hliníkovej nádobke. Balíčky, ktoré Vám kuriérom posielame, sú zabalené v eko štýle, tak, aby vzniklo čo najmenej zbytočného odpadu. Konečné produkty Herbs by Hupka nie sú testované na zvieratkách, väčšina produktov je vegánska a na svoje si prídu aj vyznávači zero-waste štýlu.

Úprimne ďakujem za každý nákup od Vás, ktorá podobne ako, ja zbožňujete Dobrý trh. Zároveň ďakujem, že podporujete lokálnych predajcov, vďaka čomu sa nám podarí "prežiť" toto obdobie :)

i'm an image title
i'm an image title