sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Linen Zoya

Linen Zoya je malá rodinná značka, ktorá vznikla úplne náhodou. Jedna mama a dve dcéry. Janka, Alica a Tatiana. Láska k deťom a k móde ich priviedla k myšlienke priniesť štýl do bežného nosenia detičiek. Niekoľko mesiacov práce, študovania, učenia, merania, strihania, šitia, farbenia, skúšania, nosenia detí.. Hodiny a hodiny práce ich doviedli až sem.

Každá z nich zastáva svoju úlohu a perfektne sa dopĺňajú. Alica stále niečo vymýšľa a je „majster farbič“. Tatiana zastáva všetky administratívne funkcie a je to najväčší ľudomil na svete a preto je každé dieťatko jej kamoš. Jankinými rukami prejde každá jedna „zoyka“. Na jej pleciach leží samotné prevedenie. Dbá na to, aby z dielničky vychádzali výrobky 100% kvality.


Možno sa pýtate, prečo LINEN ZOYA? Keď sme ako deti vyrastali, stále sme chceli viac súrodencov. Preto mama vždy srandovala, že keď budeme mať ešte jednu sestru, bude sa volať Zoja.

A teraz, keď sa rodilo na svet toto naše spoločné dieťa, ani na sekundu sme nezaváhali. Všetky naše šatky sú naše malé Zoyky, ktoré sú súčasťou našich sŕdc. Pre prívlastok „linen“ sme sa rozhodli z jednoduchého dôvodu – milujeme ľan. A tak naša malá (veľká) Zoyka sa zrodila z čistého ľanu s pridaním lásky a je pripravená stať sa aktívnou súčasťou vášho života.

Okrem ručne farbených Ring Slingov nájdete v ich ponuke elastické novorodenecké wrapy. Niektoré z nich sú limitovaná edícia s jedinečným ručne tlačeným dizajnom. Najväčšou novinkou značky je štýlové oversize oblečenie na dojčenie. Tričká, šaty, mikiny. Skvelé na každodenné nosenie. Otvory na bokoch s kvalitnými cvokmi zaručia pohodlné dojčenie kdekoľvek a kedykoľvek.

i'm an image title
i'm an image title