sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Liptovar

Liptovar je moderný remeselný pivovar, ktorý vznikol v srdci Liptova. Liptovar sú ľudia, priatelia, ktorí sa rozhodli priniesť svetu šťastie v podobe piva, kvalitného poctivého piva.

Suroviny a pracovné postupy sú niečo, na čom naozaj nešetríme. Hovoria o nás, že naše produkty sú unikátne. Nebojíme sa experimentovať, no ceníme si aj overené a tradičné receptúry. Jednoducho zo všetkého vyberáme to najlepšie a robíme to zo srdca, pretože pivo milujeme. Pivo nám koluje v žilách, pivo je náš život.
Chuťové bunky našich zákazníkov potešujeme aj v našej reštaurácii Beer Beer v Liptovskom Mikuláši, kde varíme z lokálnych ingrediencií a dochucujeme ako inak, pivom. Milovníci piva, ochutnajte Liptovar a zdieľajte pivolásku.

KVALITA
V pivovare dbáme na výnimočnosť a detaily, od receptúry cez výrobu až po plnenie.
Naša moderná produkcia predstavuje len nepasterizované a nefiltrované pivo, ktoré je vyrábané s dôrazom na kvalitu výsledného produktu za pomoci ingrediencií a surovín z Liptova, predovšetkým pramenitej tatranskej vody.

EXPERIMENTOVANIE
Poctivou prácou s dobrými úmyslami vyrábame starostlivo pripravované pivo.
Presadzujeme kreativitu a neobmedzené experimentovanie. Rozhodli sme sa, že nebudeme viazaní štýlmi, slobodne využijeme akékoľvek zložky, v akomkoľvek množstve, s akoukoľvek technikou. Rozhodujúca je chuť a vytvorenie nových skúseností s pivom.

UNIKÁTNOSŤ
Od nášho piva môžete očakávať vášeň, autentickosť, potešenie a tvorivosť.
Našou inšpiráciou k vytvoreniu vysokokvalitných prepracovaných pív je krása liptovskej prírody a cieľ spájať ľudí prostredníctvom spoločných dobrodružstiev nad kvalitným pivom. Pri našom pive stretnete milovníkov remeselnosti, ktorí radi nasávajú do žíl nezabudnuteľné zážitky a zlatisté slnko.

i'm an image title
i'm an image title