sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Lyra

Myriada spol. s r.o - sme distribútorom kvalitnej čokolády Lyra od jej vzniku a nakoľko sa plne stotožňujeme nielen s kvalitou čokolády Lyra, ale aj s princípmi podnikania naša spolupráca trvá už od roku 2008.

„Chceme sa ľuďom pozerať do očí vždy férovo.“
– Karol Stýblo

"Záleží nám nielen na kvalite čokolády ktorú vyrábame, ale aj na každom počine, ktorý zanecháva stopu v spoločnosti a krajine. Aby aj okolie porozumelo našim zásadám férového podnikania, vypracovali sme Etický kódex, ktorý je záväzný pre celý náš tím.
Slušnosť, spoločenská zodpovednosť, vzájomné porozumenie, tímový prístup a srdečná oddanosť formujú naše úsudky skôr, ako sa ich rozhodneme naplniť. Neustále prichádzame s novými, jedinečnými nápadmi pre pôžitkárske chvíle, vždy však s pomyslením na kroky, ktoré k nim vedú.
Záleží nám na firemnej kultúre, vzťahoch s obchodnými partnermi, dobrom mene spoločnosti ale aj na každom z nás a našich spotrebiteľov. Preto podnikáme fér-plej."

Niečo o čokoláde Lyra :
KAKAOVÉ BÔBY FINO DE AROMA
Prečo majú naše čokolády výnimočnú vôňu a chuť? Pretože pre ich výrobu používame kakaové bôby Fino de Aroma, ktoré sú tým najlepším čo môžete na svetových plantážach nájsť. Predstavujú iba päť percent svetovej produkcie, ktorá žiada viac manuálny prístup malých pestovateľov, ako veľké mechanizované farmy.

Kakaové bôby Fino de Aroma sú svetlé a majú plnú, intenzívnu chuť s tónmi kvetov a ovocia. Sú mimoriadne krémové, jemné a popretkávané spleťou chuťových odtienkov práve tak, ako dobré víno. Stojíme pri nich už od plantáže, od samotných stromov na ktorých rastú. Preto môžeme smelo povedať, že vyrábame čokoládu v štýle – zo stromu až po hotovú tabuľku.

i'm an image title
i'm an image title