sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Majolika R

Firma Majolika R vznikla v roku 1990. Renáta Hermysová za vedenie firmy Majolika R získala ocenenie Živnostníčka roka 2015. Naša firma je chránenou dielňou, pričom zamestnáva 5 ľudí s postihnutím. U nás získate NÁHRADNÉ PLNENIE na 100%-nú hodnotu nami ponúkaných služieb.
Vyrábame viac ako 200 druhov výrobkov. Výroba je hlavne zameraná na tradičné dekóry a tvary, čím zachovávame kultúrne dedičstvo tohto regiónu. Vyrábame Slovenskú ľudovú majoliku farebnú, modrú, zelenú a habánsku. Okrem tradičných výrobkov vyrábame rôzne reklamné predmety podľa požiadavky zákazníka doplnené logami a názvami firiem, výrobky s venovaním.

Počas našej výroby sme získali Certifikát o nezávadnosti výrobkov a Osvedčenie o zápise ochrannej známky “Slovenská ľudová majolika R„ vydané Úradom priemyselného vlastníctva SR.

Naše výrobky sú 100% handmade, preto je každý kus absolútnym unikátom. Všetky produkty prechádzajú rukami našich remeselníkov, ktorí im dávajú jedinečnú podobu. V spôsobe prevedenia tvaru a najmä ornamentu, môžu existovať odchýlky a variácie. Do každého výrobku vkladáme okrem dlhoročných skúseností aj ľudskosť, lásku a múdrosť našich predkov. Produkty možno umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

i'm an image title
i'm an image title