sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Mamám

Značka mamám vznikla s láskou pre všetkých starostlivých rodičov v srdci Bratislavy. Predstavuje autorskú tvorbu a jej cieľom je podporiť slovenský dizajn a súčasne budovať estetické cítenie u detí už od útleho veku.

Naším produktom sú predovšetkým obojstranne využiteľné kartičky. Všetky edície obsahujú na jednej strane autorskú kresbu. Druhá strana kartičiek je vždy zábavná a aj náučná. Pomocou nej možno detičky učiť rozpoznávať základné veci okolo nás - počty, farby, tvary, písmenká. V jednom balíčku teda nájdete vždy dve veci :)

Kartičky sú zabalené v bavlnenom vrecku, a sú ľahko prenosné a vždy v bezpečí chránené pred stratením / poškodením. Naviac nás teší, že sme takto podporili udržateľnú ekologickú formu obalu, ktorý sa len tak nezahodí, ale dá sa denne využívať.

Všetky naše produkty sú vyrobené s láskou na Slovensku.

Kto stojí za našou značkou:

Soňa Klementisová, ktorá tvorí spolu s manželom grafickú rodinu s tromi detičkami. Venuje sa grafickému dizajnu a ilustrácii od skončenia školy, pred materskou pracovala ako artdirector v reklamnej agentúre Muw Saatchi.

Zuzana Bannert Mikulová pracuje spolu s manželom ako advokátka, ale má rada dizajn, kreatívnu tvorbu a prácu s detičkami. Má dvoch chlapcov. Počas materskej dovolenky absolvovala Montessori kurzy, čo ju inšpirovalo začať tvorivo vypĺňať čas svojím chalanom, vymýšľať a vyrábať im hračky a pomôcky.

Obe inklinujeme k peknému detskému dizajnu a pár rokov dozadu nás nadchol prístup, v rámci ktorého sa deti dokážu zahrať s veľmi jednoduchými vecami a pritom hodnotne tráviť svoj čas. Začali sme doma vytvárať pomôcky pre svoje deti a skúšať ako fungujú.

Kartičky sú spojením autorského dizajnu a snahy jednoduchou formou zabaviť a niečo naučiť našich najmenších. Sú vyrobené z kvalitného eko-materiálu.

Naším snom je, aby boli viac-generačné a zostali v rodine ako hodnotná spomienka na detstvo.

i'm an image title
i'm an image title