sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Nebo

Clothing NeBo je značka, ktorá predáva pohodlné, kvalitné a hlavne originálne oblečenie- od kabátov, cez šaty, až po nohavice. Oblečenie je vyrobené buď malými gréckymi značkami alebo nami. Prečo práve gréckymi? Atény máme veľmi radi a často tam trávime čas. Toto mesto a ľudia v ňom sú našou veľkou inšpiráciou. Pri potulkách starou štvrtou Psyrri sme natrafili na množstvo originálnych tvorcov a malé ateliéry. Najprv sme si to oblečenie kupovali pre seba a blízkych, a neskôr sa ho rozhodli priniesť sem. Clothing NeBo nie je len obchod, ale aj ateliér, v ktorom sa oblečenie predáva aj vyrába.
Zaujíma nás nielen móda, ale aj ekológia. Preto dávame zákazníkom možnosť priniesť späť naše výnosené oblečenie, ktoré následne prerobíme na nový kúsok, a zákazníkovi dáme zľavu na další nákup. Takto chceme znížiť textilný odpad a dať oblečeniu druhú šancu.
Náš obchod sa nachádza na krásnej umeleckej ulici Panenská 22 pri Panenskej kaviarni a starožitníctve. Máme tam malý útulný priestor, z ktorého väčšinu času počujete hrať jazz. U nás v obchodíku sú vítane aj zvieratká, s ktorými sa radi pomaznáme, pohráme a dáme im vodu.

i'm an image title
i'm an image title