sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Ryska

Naša proteínová tyčinka vznikla vďaka mojím klientom, ktorý sa ma stále pýtali čo by som im poradila ako zdravú sladkosť a ja som im stale nemala čo odporučiť. A tak som si povedala,že sa do toho pustím a skúsim vymyslieť zdravú a zároveň chutnú tyčinku, ktorá tu tak veľmi chýba.

Spojila som poctivé suroviny, svoje vedomosti o výžive a vyladila som chuť. Postupne začali vznikať mäkučké, šťavnaté proteínové tyčinky úplne bez cukru, chémie, farbív, konzervantov, umelých sladidiel, sóje a palmového oleja.

Sama by som to nezvládla a tak sa ku mne pridal priateľ a mamina a tvoríme rodinnú firmu. Tyciniek mame 5 príchutí: vanilková, čokoládová, makovo citrónová, jahodová a arašidovo karamelová.

Tyčinky sú čerstvé, chladené a trvanlivosť majú 3 mesiace. Mimo chladničku vydržia cca 4-5 dni, takže sú skvelé aj na víkendy či výlety, kde chladnička nie je k dispozícii.

Tyčinky obsahujú až 26% proteinu, kvalitné tuky, veľa vlákniny a minimum sacharidov. Sú vhodné pred aj po tréningu, pre deti aj dospelých, športovcov aj nešportovcov. Veríme, že potešíme aj tie najmlsnejšie jazýčky :)

i'm an image title
i'm an image title