sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Yoga House

Yoga House poskytuje ľuďom priestor vydať sa na cestu zdravia a spokojnosti. Mentálnej, psychickej a fyzickej spokojnosti, ktorá nás vedie ku kvalitnému životu. Našou Misiou je vytvoriť priestor, kde ľudia majú možnosť nachádzať seba, svoju ozajstnú podstatu a esenciu. Stať sa uvoľneným, spontánnym a úprimným k sebe samému. Byť fyzicky zdravý a silný. Užívať si dni a užívať si ich naplno.
Zámerom je priviesť ľudí k zdraviu cez svoju vlastnú prácu. Yoga House dáva impulz k záujmu o svoje telo, dych, psyché a teda zdravie. Vedie ľudí k tomu ako uvoľniť z tela záťaž a vdýchnuť doň život. Chce inšpirovať ako byť sám sebe liečiteľom cez záujem a láskavú starostlivosť o seba samého. Ako zobrať za svoje cenné zdravie zodpovednosť, udržiavať ho dlhodobo, nachádzať prevenciu a vhodné nástroje. Yoga House inšpiruje ako mať svoj život vedomo vo vlastných rukách.
Yoga House poskytuje rôzne hodiny jogy, acroyogy, tanečné a pohybové hodiny, kde sa kladie dôraz na uvoľnenie, dych, relax, silu, flexibilitu a mentálny rozvoj. Ponúka veľký výber workshopov – jogových, kreatívnych, rozvojových, terapeutických. Predstavuje najnovšie metódy a techniky pre dlhodobo udržateľné zdravie.
Yoga House Ti ponúka Priestor Vo Vnútri – pre cestu do Tvojho vnútra. Priestor hrať sa, byť zvedavý, hľadať, skúmať, nájsť. Objavovať, kto si, čo máš rád, čím ozaj chceš byť a ako žiť. A ísť za tým…
Je to úžasná cesta… úprimná a odvážna.
Si srdečne vítaný v našom jogovom štúdiu YOGA HOUSE. Cíť sa ako doma.

i'm an image title
i'm an image title