sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

My Greenway SK

Pridaj sa aj ty k novému EKO PROJEKTU, ktorého misiou je:
- zbaviť domácnosť chemických čistiacich prostriedkov
- zlepšiť naše zdravie
- ušetriť peniaze
- uľahčiť domáce práce
- získať vzácny časň
- minimalizovať odpad
- menšia záťaž na životné prostredie
- ozdraviť našu planétu

Ako sa môžeš zapojiť?

Vymeň domácu chémiu za čistú vodu a naše zázračné EKO utierky. Tie na umývanie v kuchyni aj tie na odličovanie a očistu celého tela obsahujú nanočastice striebra, ktoré pôsobia dezinfekčne a chránia našu pleť a zdravie.

Ich patentované vlákna majú neuveriteľnú saciu schopnosť. Univerzálna utierka za sucha prach doslova vtiahne a nerozpráši do vzduchu. Za mokra vyčistí aj permanentnú fixku zo sedačkye, či „neodstrániteľné“ zbytky po etikete.

Máme v ponuke aj fajnové mäkučké utierky pre psíčkov, ktorí aj po silnom daždi ostanú po utretí hneď suchí ☺ Tiež sady pre bábätká, športovcov, či milovníkov čistých aut. Všetkým stačí LEN ČISTÁ VODA. Nič viac ;) A čo je skvelé. Nie sú drahé. Veď posúďte sami na príklade obyčajnej hubky na riad: Aby sa v nej nemnožili nebezpečné baktérie, má sa meniť každý týždeň za novú. Naša obojstranná handrička na riad s nanočasticami striebra zabíja baktérie a účinnosť má preverenú 2 roky. Vyradí z rozpočtu na domácnosť aj výdavky na saponát, lebo odstraňuje aj mastnotu a odolnú špinu len s použitím vody. A jej cena je 4,36 €.

My, ako obyvatelia Jakubáku, sme tento úžasný projekt privítali s nadšením. Sme za Dobrý trh vďační, za podporu miestnych predajcov, podporu všímavosti v rámci komunity, za ekologický postoj aj za zútulnenie nášho námestia. Nás koronakríza priviedla k eko projektu Greenway cez dezinfekčné handričky, z ktorých sme si urobili bezpečné rúška. A po objavení a preverení perfektnej funkčnosti a účinnosti ostatných produktov s ich možným dosahom na ochranu našej planéty nás tak nadchol, že sme rozhodli pridať sa do tohto EKO PROJEKTU.

i'm an image title
i'm an image title