top of page
Všetko dobré nájdete aj v balíčkoch určených pre vašich zamestnancov alebo partnerov.

Ako organizátori podujatia Dobrý trh vás oslovujeme s ponukou produktov od lokálnych predajcov, ktorými môžete potešiť všetkých, ktorí vám pomáhajú napĺňať vaše pracovné ciele.

 

Dobrý trh je udalosť, z ktorého sa (nielen) Bratislavčania tešia po celý rok. Je synonymom príjemného času s priateľmi, objavovaním mesta a susedstiev, a najmä – je prezentáciou toho najlepšieho, čo dokážeme vyprodukovať na Slovensku. Od gastronómie, cez dizajn, až po doplnky do domácnosti, knihy a umenie.

 

Dobrý trh je značkou kvality, remeselne vyrábaných produktov a ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Naši predajcovia, “srdce” celého podujatia, trikrát do roka predávajú svoje poctivo a udržateľne vyrobené produkty na Panenskej ulici, Jakubáku a v okolí Starej tržnice. Dobrý trh skrýva množstvo rôznych príbehov, ktorých súčasťou sa teraz môže stať aj vaša organizácia

Balíček S,  30 €

Balíček M, 60 €

Balíček L, 100 €

PONUKA BALÍČKOV

Balíčky ponúkame v troch veľkostiach – S, M a L. V každom nájdete mix lokálnych produktov ako víno, zápisník, print, knihu či pochúťky pre labužníkov.

 

Ak ale máte špeciálnu požiadavku alebo presný budget, a počet zamestnancov alebo partnerov, ktorých chcete obdarovať, vyskladáme vám v rámci možností balíček v takej hodnote, aby ste obdarovali všetkých.

 

OBJEDNÁVKY A DODANIE

Balíčky pre vašu organizáciu môžete objednať formou odpovede na túto ponuku. Balíčky vám radi doručíme, alebo si ich budete môcť vyzdvihnúť na odbernom mieste v centre Bratislavy. Dbáme sa štýlové a ekologické balenie.

 

V prípade nejasností alebo špecifických požiadaviek nás kontaktujte na matuspavlovic@hotmail.com

Dotazník nie je záväzná objednávka a po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať, aby sme s Vami objednávku doladili podľa Vašich predstáv
Aký druh produktov preferujete v balíčku
Pre koho je balíček určený:

Ďakujeme. Čoskoro vás budeme kontaktovať

PODPORTE LOKÁLNYCH VÝROBCOV

V týchto náročných časoch potrebuje lokálna produkcia pozornosť náš všetkých. Vyše polovica našich predajcov prišla vplyvom pandémie o väčšinu svojich príjmov a preto sme sa rozhodli pomôcť im predajom balíčkov, kde nájdete mix lokálnych produktov ideálnych pre vašich zamestnancov.

PROPAGÁCIA VAŠEJ SPOLOČNOSTI

Nákupom podporíte lokálnu ekonomiku a budete zmysluplnou inšpiráciou pre vašich zákazníkov, partnerov a zamestnancov.

 

Je to tiež investícia na posilnenie vašej značky, ktorú môžeme uvádzať medzi partnermi podujatia, online, alebo na plagátoch. Partnerstvo vám vieme ponúknuť pri nákupe od 2,000 Eur. Spojte vašu značku s Dobrým trhom!

bottom of page