top of page

Spoznajte  našich trhovníkov

V spolupráci so spoločnosťou Imagine sme vytvorili sériu videí o našich trhovníkoch. Spoznajte tváre, ktoré stoja za značkami, príbehy ich vzniku a samotnú výrobu. Pozrite sa na miesta, ktoré sú pre zákazníkov veľkou neznámou, miesta, kde sa rodí produkt.

souls-text_web.png
Mylo_web_edited.png
bolf_web.png

Bolf Kalimbas vyrábajú v blízkosti Nízkych Tatier pôvodom africký nástroj, na ktorom zvládne hrať každý. Deti aj dospelí. Všetky kalimby vznikajú z dreva, ktoré je niekoľko rokov sušené. Marek a Katka, ktorí stoja za značkou, spolu so svojimi spolupracovníkmi následne drevo spracujú, označia, naladia a zabalia tak, aby bol produkt ekologický a rozložiteľný. Viac o kalimbách sa dozviete na www.bolfkalimbas.sk.

bakery_web.png

Giraffe Bakery je cukráreň a pekáreň, ktorá vznikla pod rukami Janky a Michala. S ich charakteristickými cupcakmi začínali ako trhovníci na Dobrom trhu, v súčasnosti majú svoju prevádzku v bratislavskej Novej Cvernovke, kde pečú rôzne druhy slaných a sladkých koláčov. Tie si viete zakúpiť priamo na mieste alebo objednať ku rôznym príležitostiam. Tento rok, 15. 9.,  spolu s Dobrým trhom oslavujú v Novej Cvernovke už 10. výročie!