sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Korkii

Chyťte si Korkii výrobok do ruky a pochopíte, čo chcem povedať. Z kôry korkových dubov vyrábame pod Tatrami čisto prírodné, originálne a štýlové hračky pre deti. Korkové hračky sú ľahké ako pierko, tiché pri páde na zem, mäkké pri náraze a zdravé nie len pre alergikov.

Detský nábytok vkusne doplní Vašu detskú izbu. Pórovitá štruktúra korku zabezpečí, že žiadna detská noha sa len tak nezošmykne pri lezení na stoličku. Dizajnové taburetky, magnetické stoličky lienky, či stoly s úložným priestorom. Každý kus je ručne opracovaný a vytvorený v tých najbezpečnejších líniách pre Vaše dieťa.

Myšlienka spracovávať korok do tejto podoby vznikla v roku 2016. Inšpirácie som získavala priamo v Portugalsku, kde rastú korkové duby. Za pár rokov si značka Korkii našla veľké publikum na Slovensku aj v Čechách, čo mi dáva silnú motiváciu tvoriť ďalej. V súčasnej dobe som jediných výrobcom a spracovateľom korku do podoby korkových hračiek vo Východnej Európe. Možno aj práve to prispelo k tomu, že som získala výnimočné ocenenie a hrdo patrím medzi TOP 5 Inovatívnych podnikateľom minulého roka.

i'm an image title
i'm an image title