sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Láskovo

Volám sa Zuzana a s mojou mamou Eliškou máme Láskovo. Láskovo vzniklo po pôrode môjho prvého synčeka, vďaka ktorému som sa začala viac zaujímať o spodnú bielizeň, v prvom rade pohodlnú a vhodnú aj pre maminy, neskôr aj pre deti. Keďže s výrobou bielizne má mama viac ako 25 ročné skúsenosti, o strihy nebola núdza. A tak vznikli prvé kúsky.

Rozhodli sme sa ísť cestou slow fashion a preto sme si pre naše výrobky vybrali najkvalitnejšie a eticky vyrábané materiály. Používame bio prírodnú, tzv. pranú bavlnu z Moravy, a látky z Nemecka s certifikátom GOTS. Sme názoru, že na spodnú bielizeň je najdôležitejší práve kvalitný a pokožke neškodiaci materiál. Navyše všetky výrobky šijeme v našej dielni v Bratislave, ručíme teda za každý jeden kúsok, ktorý nám prejde rukami a je vyrobený s láskou.

Okrem kvalitnej výroby je pre nás nesmierne dôležitá aj spätná väzba a kontakt so zákazníkmi. Preto máme tak veľmi rady trhy. Stretávanie sa, s prevažne, zákazníčkami, je pre nás veľmi prínosné. Rozhovory, porovnávanie a vyberanie vhodných kúskov presne na mieru každej jednej dáme. V tom sme sa našli a keď sa nám vrátia nadšené zákazníčky, nemôžeme byť šťastnejšie, lebo vieme, že to má zmysel.

Zatiaľ sme sa ako predajcovia zúčastnili iba posledného Dobrého trhu v Tržnici pred Vianocami. Bol to pre nás splnený sen, chceli sme zažiť tú atmosféru, ktorý každý opisuje. A veru, bolo to také. Také intenzívne a pritom tam vládla neuveriteľná pohoda. Všetci boli úžasní, od organizátorov, cez ostatných predajcov až po zákazníkov. Preto sme smutné, že sú všetky akcie zrušené. Samozrejme, chápeme situáciu, no na Dobrý trh sme sa pripravovali. Snažíme sa však využiť situáciu a čas, ktorý máme na prípravu nových kolekcií a vecí. Plánujeme úplne nový smer, kedy k spodnej bielizni pridáme aj vrchné odevy. Viac však nechceme zatiaľ prezrádzať.
Ja (Zuzana) som na začiatku koronakrízy stihla porodiť druhého syna a tak som mala viac času na rodinu. Dlho mi ale nečinnosť v Láskove nevydržala, už na druhý deň po pôrode v pôrodnici som vybavovala maily a objednávky :) Láskovo je proste láska a patrí neoddeliteľne k nám.

i'm an image title
i'm an image title