sused-P.png
kubista-logo.jpg
www.jpg
facebook.jpg
instagram.jpg

Lebo Mädveď

Lebo Mädveď je spontánym výsledkom kreativity a potreby vytvárať zmysluplné produkty pre svojich bízkych.

Vznikla na akademickej pôde Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Tvoria ju traja spolužiaci z Katedry architektonickej tvorby, ktorí milujú zábavu a vzdelávanie a usilujú sa tieto dve aspekty spojiť s dizajnom do funkčných produktov.

Lebo Mädveď vytvára dizajnové hry, ktoré majú vzdelávací charakter. Vymýšlame, navrhujeme a vytvárame hry z MDF dosiek, čo je vlastne zlisovaný drevený odpadový materiál. Do týchto dosiek gravírujeme a laserujeme, z čoho vznikne napríklad puzzle mapy Európy zložené z krajín, mapa Bratislavy z mestských častí, Slovensko z okresov, regiónov alebo krajov.

Veríme, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Našim cieľom je teda poskytnúť príležitosti pre vzdelávanie, pomáhať ľuďom rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

Všetky produkty si vyrábame sami, respektíve laser, bez ktorého sa nezaobídeme a materiály pochádzajú zo Slovenska. Naše hry sú zero waste, keďže vznikajú rezom a gravírom do jednej platne. Naším cieľom je poskytnúť príležitosti pre vzdelávanie, pomáhať ľuďom rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou, ktorá je prirodzená a zrozumiteľná pre každého človeka.

i'm an image title
i'm an image title