top of page

Dobrý trh onlajn vznikol ako reakcia na protipandemické opatrenia, ktoré zamedzili alebo úplne zastavili organizáciu podujatí. Na začiatku sme vytvorili formulár pre našich trhovníkov, cez ktorý sme sa ich pýtali, ako situáciu zvládajú a akým spôsobom by sme im mohli pomôcť. Prekvapili nás pozitívne reakcie, že niektorí predajci fungujú cez svoje e-shopy, kde sa predaj rozbehol. Medzi nimi sa však našli aj malé rodinné firmy bez zamestnancov alebo samoživitelia, ktorých značnú časť príjmu tvorili práve trhové podujatia a nemohli si dovoliť zriadiť e-shopy, investovať do reklamy na sociálnych sieťach a nevzťahovala sa na nich ani štátna pomoc.

Preto sme spustili e-shop s tematickými Mačkami vo vreci, kde sa nachádzajú produkty od našich predajcov a vy si ich môžete nielen zakúpiť, ale prostredníctvom kontaktu v profiloch ich aj osloviť a nakúpiť priamo

u nich. 

Objednané Mačky vo vreci sú k dispozícii vždy v stanovený deň na jednej

z ulíc, kde sa Dobrý trh za bežných okolností odohrával. A ak nám prajú podmienky, snažíme sa vyzdvihnutie Mačiek oživiť kultúrnym programom.

Aktivity Dobrého trhu môžete nezištne podporiť nákupom Dobrej Mačky, vďaka ktorej v nich pokračujeme ďalej.

NAŠE MAČKY nadpis
macka_dobra.png

Kúpou Dobrej Mačky podporujete Dobrý trh.

Aj vďaka vášmu príspevku môžeme pokračovať v organizácii mestského podujatia, vytvárať príležitosti na predaj lokálnych produktov, prepájať susedstvá, komunity a oživovať verejný priestor.

 

Dobrá Mačka nie je fyzickým produktom, suma 10€ slúži ako nezištná pomoc pri organizácii Dobrého trhu a sprievodných aktivít.

AKO NA MAČKU VO VRECI?
KÚP MAČKU

Obľúbené balíčky s prekvapením si zakúpite online na tejto stránke

VYZDVIHNI

Mačky vyzdvihnete v bratislavskom Starom Meste - info dostanete mailom.

Odberné miesta
PODPOR

Miestnu komunitu a lokálnu ekonomiku: živé susedstvá,  podnikateľov a výrobcov

VYHRAJ

Pravidelne žrebujeme výhercov lokálnych produktov od našich predajcov.

balicky-pre-firmy.png

Všetko dobré nájdete aj v balíčkoch určených pre vašich zamestnancov alebo partnerov.

Ako organizátori podujatia Dobrý trh vás oslovujeme s ponukou produktov od lokálnych predajcov, ktorými môžete potešiť všetkých, ktorí vám pomáhajú napĺňať vaše pracovné ciele.

 

Dobrý trh je udalosť, z ktorého sa (nielen) Bratislavčania tešia po celý rok. Je synonymom príjemného času s priateľmi, objavovaním mesta a susedstiev, a najmä – je prezentáciou toho najlepšieho, čo dokážeme vyprodukovať na Slovensku. Od gastronómie, cez dizajn, až po doplnky do domácnosti, knihy a umenie.

 

Dobrý trh je značkou kvality, remeselne vyrábaných produktov a ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Naši predajcovia, “srdce” celého podujatia, trikrát do roka predávajú svoje poctivo a udržateľne vyrobené produkty na Panenskej ulici, Jakubáku a v okolí Starej tržnice. Dobrý trh skrýva množstvo rôznych príbehov, ktorých súčasťou sa teraz môže stať aj vaša organizácia.

B1.jpg
bottom of page