top of page

TEDX MAČKA

Mačka skupiny nadšených dobrovoľníkov, ktorí organizujú každoročne TEDxBratislava, kde formou 6-18 minútovej prezentácie z rôznych oblastí ľudského pôsobenia (veda, technika, dizajn, umenie, medicína a pod.) dávajú priestor jedinečným osobnostiam zo Slovenska aj zo zahraničia. 

 

TEDx Bratislava 2021 sa blíži a prípravy naň priniesli prvé ovocie:

11 krásnych ilustrácií od renomovaných slovenských autorov (Adela Režná, Lucia Žatkuliaková, Nikola Aronová, Dávid Soboň, Hedviga Gutierrez, Viliam Slaminka). Prvých 6 môžete exkluzívne získať už teraz v Mačke vo vreci! 

 

Súčasťou Mačky je aj lístok na TEDxBratislava 2021.

 

TEDxBratislava si vyhradzuje právo zmeniť dátum konania podujatia v kontexte situácie ovplyvnenej vírusom Covid-19.

macka_t.png

Cena: 35 €

Mačky vyzdvihnete 29. 05. 2021 v Bratislave na Panenskej - info dostanete e-mailom. Môžete využiť aj donášku od Slovak Parcel Servis, naším partnerom pre doručovanie. Výťažok z týchto služieb bude použitý na fungovanie Dobrého trhu.

352x352---tedx-logo.png

TEDxBratislava je skupina nadšených dobrovoľníkov, ktorí organizujú každoročne sériu prednášok, kde dávajú priestor jedinečným osobnostiam zo Slovenska aj zo zahraničia, ktoré sú výnimočné svojim zmýšľaním,

skutkami, talentom, či potenciálom.

 

Pokiaľ nepoznáte koncept TED alebo TEDx, ide o krátke, 6-18 minútové prezentácie z rôznych oblastí ľudského pôsobenia (veda,

technika, dizajn, umenie, medicina a pod.). Tie majú za cieľ šíriť inšpiratívne myšlienky.

  • Facebook
  • Instagram
macka_p.png
macka_v.png
macka_dobra.png
bottom of page