top of page

VINTAGE MAČKA

Pre všetkých, ktorí majú záľubu v dizajne minulých rokov alebo sa nostalgicky ohliadajú za spomienkami z detstva spojenými s umením či produktami bežnej spotreby… Toto je voucher na nákup v Starožitnostiach na Panenskej 22!
 

Cena: 20 €

Mačky vyzdvihnete 29. 05. 2021 v Bratislave na Panenskej - info dostanete e-mailom. Môžete využiť aj donášku od Slovak Parcel Servis, naším partnerom pre doručovanie. Výťažok z týchto služieb bude použitý na fungovanie Dobrého trhu.

macka_v.png
IMG_0583.jpg

STAROŽITNOSTI PANENSKÁ 22

 

História Starožitností na Panenskej 22 začína v roku 1989. Hoci obchod dvakrát zmenil majiteľa a prešiel dvoma rekonštrukciami, za posledných tridsaťdva rokov sa tu nepredávalo nič iné, než umenie, dizajn a história. Keď navštívite predajňu v súčasnosti, prekvapia vás príjemné ceny, veľký výber historických, umeleckých a dizajnérskych predmetov. 


Vrátane nákupu poskytnú bezplatné poradenstvo a kontakty na reštaurátorov. Ak nechcete starožitnosti kúpiť, ale naopak predať, ste na správnej adrese a ani za konzultácie priamo u vás doma sa neplatí. Pomôžu Vám s ocenením Vašej pozostalosti a nákup, ktorý u vás urobia, vyplatia v hotovosti a sami odvezú.
Obchod je ukážkou toho, ako to môže vyzerať, keď sa vášeň stane zamestnaním a práca relaxom.

macka_t.png
macka_p.png
macka_dobra.png
bottom of page